MARMARİS TURİZMİNİN LOKOMOTİFİ YENİ YILA HAZIR

MARMARİS TURİZMİNİN LOKOMOTİFİ YENİ YILA HAZIR
                 1960’lı yıllarda Marmaris’te turizme açılan ilk iki tesisten biri olan Martı Hotels grubu; Kış Turizmine de öncülük ederek, 2024 Yılı Turizm Sezonuna yılbaşında giriyor.
                Türkiye’nin ilk resort oteli olarak 1969’da hizmete giren Marmaris İçmeler’deki Martı Resort Hotel; yılbaşı öncesi  Braserrie Restaurant’ında verdiği resepsiyonda Marmaris’in adli ve mülki erkanıyla birlikte, tanınmış iş insanlarını ağırladı.


                  Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği Başkanı ve Martı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin beraberinde kızı Lina Temelli ile birlikte konukları karşılayarak, yeni yıl ve 2024 turizm hazırlıkları hakkında bilgi verdi.

                Resepsiyonda Zeynep ve Murat ikilisinin gitar eşliğinde söylediği nostaljik şarkılarla muhteşem bir ortam yaşanırken, Martı Grubu veliahtlarından Lina Temelli AjansCANKA’ya özel verdiği bilgide; “Brasserie konseptimizle yeniden kış mevsimine havasına girdik. Mutfağımız dünya mutfağına hakim. Brasserie Martı'da Türk, Fransız, İtalyan ve Asya mutfaklarının en seçkin lezzetlerini konuklarımıza sunacağız. Yılbaşından itibaren yaza kadar canlı müzik eşliğinde turizmi, kışında sürdürmeğe devam edeceğiz.” dedi.  Ata SEVGİ AjansCANKA